Cylindry miarowe, PP, klasa B, wypukła, niebieska podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9274414
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, PP, klasa B, wypukła, niebieska podziałka, wysokie"
Wysoce przezroczyste, z wylewem. Wypukła, niebieska podziałka, główne punkty podziałki w formie pierścieni. Wzorcowane na wlew (TC, IN). Tolerancja klasy B zgodna z normami DIN 12681oraz ISO 6706. Krótkotrwała ekspozycja na temperaturę do 80°C nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji. W celu ochrony naniesionych oznaczeń zalecane jest mycie w temperaturze do 60°C. Odpowiednie do pracy z żywnością, zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (WE) Nr 10/2011.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 652081 |
| Podziałka: | 10.00 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 10.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 440 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681 / ISO 6706 |
| Ø: | 69 mm |