Cylindry pomiarowe, PMP, klasa B, podziałka niebieska
Treść:
1
Numer produktu:
9274776
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe, PMP, klasa B, podziałka niebieska"
Wysokie, przezroczyste, z wylewem. Zgodne z normami ISO 6706 - 1981 (E). Wzorcowane na wlew (TC, IN). Ekspozycja na temperaturę do 121 °C (sterylizacja w autoklawie) nie spowoduje trwałego przekroczenia dopuszczalnych granic tolerancji. Zalecane jest mycie w temperaturze do 60 °C w celu ochrony naniesionych oznaczeń. Odpowiednie do pracy z żywnością.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 0257600 |
| Podziałka: | 100 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 440 mm |