Cyfrowy minutnik i stoper, okrągły
Treść:
1
Numer produktu:
6255466
Informacje dot. produktu "Cyfrowy minutnik i stoper, okrągły"
- Pokryty gumą, z magnesem do mocowania
- Zakres: czas do 99 min, 59 sek
- Montaż na ścianie lub na stole
- 1x bateria LR44 w zestawie
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 27 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2022.01 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Ø: | 55 mm |