Cyfrowy minutnik i stoper
Treść:
1
Numer produktu:
6224406
Informacje dot. produktu "Cyfrowy minutnik i stoper"
- Funkcja pamięci,
- Z magnesem do mocowania
- Zakres: czas do 99 min, 59 sek
- Montaż na ścianie
- 1x bateria LR44 w zestawie
| Baterii/akumulatora: | 1 x LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 33 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Głębokość: | 17 mm |
| Kolor: | Biały/szary |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 38.2005.02 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 48 mm |
| UNSPSC: | 41-10-24-07 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 17 x 88 mm |
| Wysokość: | 88 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |