Stopery analogowe, Mesotron
Treść:
1
Numer produktu:
9262080
Informacje dot. produktu "Stopery analogowe, Mesotron"
Stopery o kwarcowej dokładności z dużą tarczą analogową. Zakres pomiaru od 0 do 60 sek, od 0 do 60 min. Skala wewn. od 1 do 100/100 min. Tarcza o śred. 110 mm.
Okres eksploatacji baterii ponad 18 miesięcy (bateria 1,5 V).
Okres eksploatacji baterii ponad 18 miesięcy (bateria 1,5 V).
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 380 g |
| Czas trwania: | 60 min |
| Głębokość: | 95 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 631.4031-00 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 130 mm |
| Typ: | Mesotron |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 95 x 175 mm |
| Wysokość: | 175 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |