Cyfrowy minutnik i stoper
Treść:
1
Numer produktu:
7625714
Informacje dot. produktu "Cyfrowy minutnik i stoper"
- Z dużym wyświetlaczem,
- Aluminiowa obudowa, z magnesem do mocowania i podtrzymywania
- Zakres: czas do 99 min, 59 sek
- Montaż na ścianie lub na stole
- 1 x 1,5 V bateria AAA w zestawie
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Głębokość: | 16 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2013.54 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 84 mm |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 84 x 16 x 77 mm |
| Wysokość: | 77 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |