Cyfrowy minutnik i stoper
Treść:
1
Numer produktu:
9260151
Informacje dot. produktu "Cyfrowy minutnik i stoper"
- Z dużym wyświetlaczem, funkcją pamięci, lampką ostrzegawczą LED (zmienia kolor z zielonego na czerwony po upływie czasu), 3 poziomami głośności, z magnesem do mocowania, podstawką na stół i miejscem do zawieszenia
- Zakres: czas do 99 min, 59 sek
- Montaż na ścianie lub na stole
- W zestawie 2x 1,5 V baterie AAA
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 68 g |
| Czas trwania: | 99 min |
| Głębokość: | 21 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2024 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 91 mm |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 91 x 21 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |