Bezpieczne beczki do rozpuszczalników, z gwintowaną zakrywką
Treść:
1
Numer produktu:
9042930
Informacje dot. produktu "Bezpieczne beczki do rozpuszczalników, z gwintowaną zakrywką"
Do bezpiecznego przechowywania, stosowania, dekantacji, dozowania i wewnętrznego transportu substancji łatwopalnych. Zabezpieczenie przeciwwybuchowe z przerywaczem płomienia i ciśnieniowm zaworem bezpieczeństwa w zakrywkach i zaworach samozamykających. Wykonane z wysokiej jakości elektropolerowanej i odpornej chemicznie stali nierdzewnej 316/304, z uszczelkami z PTFE i ergonomicznymi uchwytami.
| Gwint: | 1 ½" |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 10K |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 260 x 330 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Ø: | 260 mm |