Bezpieczny kanister transportowy z zaworem kontroli ciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
4672059
Informacje dot. produktu "Bezpieczny kanister transportowy z zaworem kontroli ciśnienia"
Do bezpiecznego transportu cieczy łatwopalnych. Zatwierdzone przez UN (ADR, RID, IMDG, ICAO-TI) dla wszystkich przewoźników (drogi, kolej, powietrze, morze). Z wysokiej jakości i chemicznie odpornej stali nierdzewnej 316/304, uszczelki z PTFE.
20 l z oddzielną wentylacją.
| Głębokość: | 200 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Numer artykułu producenta: | 05KTV |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| Szerokość: | 130 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 200 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |