Bezpieczny kanister transportowy bez zaworem kontroli ciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
6241199
Informacje dot. produktu "Bezpieczny kanister transportowy bez zaworem kontroli ciśnienia"
Do bezpiecznego transportu cieczy łatwopalnych. Zatwierdzone przez UN (ADR, RID, IMDG, ICAO-TI) dla wszystkich przewoźników (drogi, kolej, powietrze, morze). Z wysokiej jakości i chemicznie odpornej stali nierdzewnej 316/304, uszczelki z PTFE.
20 l z oddzielną wentylacją.
| Głębokość: | 345 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 20KTL |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Szerokość: | 175 mm |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 175 x 345 x 470 mm |
| Wysokość: | 470 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |