Bezpieczna beczka transportowa z zaworem regulacji ciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
4672061
Informacje dot. produktu "Bezpieczna beczka transportowa z zaworem regulacji ciśnienia"
Do bezpiecznego transportu cieczy łatwopalnych. Zatwierdzone przez UN (ADR, RID, IMDG, ICAO-TI) dla wszystkich przewoźników (drogi, kolej, powietrze, morze). Z wysokiej jakości i chemicznie odpornej stali nierdzewnej 316/304, uszczelki z PTFE.
Z oddzielną wentylacją.
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 10TZV |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41123300 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 260 x 330 mm |
| Wysokość: | 330 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |
| Ø: | 260 mm |