pH Metr testo 206-pH1
Treść:
1
Numer produktu:
7634501
Informacje dot. produktu "pH Metr testo 206-pH1"
Seria testo 206 idealnie nadaje się do zastosowań w mediach płynnych i półstałych, szczególnie w sektorze spożywczym. Przyrządy te wyróżniają się połączeniem sondy zanurzeniowej pH i sondy temperaturowej w celu precyzyjnej i szybkiej kompensacji temperatury. Dzięki dużej objętości elektrolitu żelowego i dwuściennej membranie, sonda jest szczelna, bezobsługowa, wytrzymała i niewrażliwa na zabrudzenia. Pokrywa ochronna TopSafe zapewnia przyrządom klasę ochronną IP 68.
Odpowiednio przystosowany do szybkich kontroli pH w cieczach.
Zakres dostawy:
testo 206-pH1: pH Meter, głowica sondy pH1, kapturek do przechowywania, osłona ochronna TopSafe, pasek i uchwyt ścienny
Zestaw startowy testo 206-pH1: pH Meter, głowica sondy pH1, kapturek do przechowywania, osłona ochronna TopSafe, 2 x 250 ml butelki kalibracyjne (pH 4 i 7) pasek i uchwyt ścienny, walizka aluminiowa
- Wbudowany czujnik temperatury
- Bezobsługowy elektrolit żelowy
- Wytrzymała, wodoodporna i nadająca się do mycia w zmywarce pokrywa ochronna
- Automatyczne rozpoznawanie wartości końcowej (Auto-hold)
- Dwuwierszowy wyświetlacz LCD
Zakres dostawy:
testo 206-pH1: pH Meter, głowica sondy pH1, kapturek do przechowywania, osłona ochronna TopSafe, pasek i uchwyt ścienny
Zestaw startowy testo 206-pH1: pH Meter, głowica sondy pH1, kapturek do przechowywania, osłona ochronna TopSafe, 2 x 250 ml butelki kalibracyjne (pH 4 i 7) pasek i uchwyt ścienny, walizka aluminiowa
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 69 g |
| Dokładność temperatury: | ±0.4 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.4 °C |
| Dokładność zakresu pH: | ±0,02 |
| Głębokość: | 20 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05632061 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość zakresu pH: | 0,01 |
| Szerokość: | 33 mm |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | testo 206-pH1 |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 33 x 20 x 197 mm |
| Wysokość: | 197 mm |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |