Elektroda zamienna do pH-metrów testo 206-pH1
Treść:
1
Numer produktu:
6229482
Informacje dot. produktu "Elektroda zamienna do pH-metrów testo 206-pH1"
Szczelne i wytrzymałe elektrody pH do pH-metrów 206-pH1, niewrażliwe na zanieczyszczenia, z bezobsługowym elektrolitem żelowym i nasadką do przechowywania żelu.
| Elektrolit: | Żel |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Pierścień dzielony |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 06502061 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |