Elektrody zamienne do pH-metrów 205/206
Treść:
1
Numer produktu:
7622283
Informacje dot. produktu "Elektrody zamienne do pH-metrów 205/206"
Szczelne i wytrzymałe elektrody pH do pH-metrów 205, 206-pH1 i 206-pH2, niewrażliwe na zanieczyszczenia, z bezobsługowym elektrolitem żelowym i nasadką do przechowywania żelu.
| Specyfikacja | |
| Zakres pH: | 0...14 |
| Dokładność: | ±0.02 |
| Rozdzielczość: | 0.01 |
| Długość wału: | 25 mm |
|---|---|
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 06502051 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 11 mm |