Złączki do węży PP T-kształtne
Treść:
1
Numer produktu:
9207185
Informacje dot. produktu "Złączki do węży PP T-kształtne"
T-kształtne, przezroczyste. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Długość: | 55 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Kształt T |
| Maks. Ø wewn. węża: | 9.5 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 8.7 mm |
| Numer artykułu producenta: | 0046200 |
| Otwór: | 6.3 mm |
| Ø wewn. węża: | 8.7 ... 9.5 mm |