Złączki do węży, PP, L-kształtne
Treść:
1
Numer produktu:
9207256
Informacje dot. produktu "Złączki do węży, PP, L-kształtne"
L-kształtne, przezroczyste. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Długość: | 42 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (złącze wężów): | Kształt L |
| Maks. Ø wewn. węża: | 14 mm |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0125500 |
| Otwór: | 10.5 mm |
| Ø wewn. węża: | 14 mm |