Złączki do węży PP
Treść:
1
Numer produktu:
9207224
Informacje dot. produktu "Złączki do węży PP"
PP. Proste. Białe. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Długość: | 59 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kształt (złącze wężów): | Prosty |
| Maks. Ø wewn. węża: | 12 mm |
| Materiał: | PP |
| Min. Ø wewn. węża: | 10 mm |
| Numer artykułu producenta: | 0051300 |
| Otwór: | 6.5 mm |
| Ø wewn. węża: | 10 ... 12 mm |