Wysokowydajne płyty grzejne, CERAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9645740
Informacje dot. produktu "Wysokowydajne płyty grzejne, CERAN®"
Z wysokiej jakości ceramiczno szklaną płytą CERAN® z okrągłym polem grzejnym o śred. 145 mm i kwadratowej powierzchni ustawienia, i obudową wykonaną ze stali nierdzewnej. Kontroler pozwala na regulację mocy w zakresie od 10 do 100% i jest zintegrowany z wbudowanym czujnikiem temperatury.
| Ciężar: | 2.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 310 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Min. Napięcie: | 230 V |
| Moc cieplna: | 1200 W |
| Numer artykułu producenta: | CT10 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | CT 10 |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 310 x 95 mm |
| Wysokość: | 95 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø Powierzchni grzewczej: | 145 mm |