Wyparki rotacyjne, serii RV 8 FLEX
Treść:
1
Numer produktu:
9813019
Informacje dot. produktu "Wyparki rotacyjne, serii RV 8 FLEX"
Cyfrowe wskaźniki prędkości obrotowej i temperatury łaźni grzejnej pozwalają na optymalną kontrolę wszystkich procesów destylacji. Dzięki specjalnie zaprojektowanym szklanym chłodnicom, niezwykle efektywnie wykorzystuje 1500 cm² powierzchni chłodzącej.
Zakres dostawy: Wyparka rotacyjna RV 8, Łaźnia grzejna HB digital, zaciski do naczyń szklanych, Butelka Woulffa
- Wyraźny, szklany wyświetlacz (czarno-biały)
- Mechanizm blokowania rurki wyparnej: zablokowana - sygnalizacja zielona, odblokowana - sygnalizacja czerwona
- Podnośnik ręczny do precyzyjnego pozycjonowania szkła
- Łaźnia grzejna wodno-olejowa ze zintegrowanymi ergonomicznymi uchwytami do przenoszenia
- Funkcja blokady temperatury łaźni
- Regulowany kąt zanurzenia
- Obsługa jedną ręką; konstrukcja oburęczna
- Łatwa wymiana kolb za pomocą mechanizmu zaciskowego z funkcją wypychania
| Chłodnica: | Bez |
|---|---|
| Ciężar: | 22.37 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Głębokość: | 345 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 180 °C |
| Maks. prędkość: | 300 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc cieplna: | 1400 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010003488 |
| Odległość podnoszenia: | 120 mm |
| Podnoszenie: | Ręczny |
| Prędkość: | 5 ... 300 1/min |
| Prędkość minimalna: | 5 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 510 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz. ... 180 °C |
| Typ: | RV 8 FLEX |
| UNSPSC: | 41104804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 510 x 345 x 490 mm |
| Wysokość: | 490 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |