Worki na śmieci, LDPE, niebieskie
Treść:
250
Numer produktu:
7600578
Informacje dot. produktu "Worki na śmieci, LDPE, niebieskie"
| Grubość: | 70 µm |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 1131118 |
| Opakowanie: | 10 x Rolka po 25 |
| Szerokość: | 70 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| VP: | 10 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 70 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Zawartość VP: | 25 |