Worki na odpady, PA
Treść:
50
Numer produktu:
9404022
Informacje dot. produktu "Worki na odpady, PA"
Do zbierania i wyrzucania zużytych materiałów jednorazowych.
Uwaga: Nigdy nie wkładaj ostrych przedmiotów, takich jak igły, do plastikowych toreb. Ryzyko urazu! Torby muszą być otwarte podczas sterylizacji. Stojak należy zamówić oddzielnie.
Uwaga: Nigdy nie wkładaj ostrych przedmiotów, takich jak igły, do plastikowych toreb. Ryzyko urazu! Torby muszą być otwarte podczas sterylizacji. Stojak należy zamówić oddzielnie.
- Autoklawowalne (134°C)
- Sterylizacja gorącym powietrzem (w temperaturze 180°C)
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | PA |
| Numer artykułu producenta: | 759710 |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 200 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |