Worki na odpady, PP
Treść:
100
Numer produktu:
7636831
Informacje dot. produktu "Worki na odpady, PP"
Do zbierania i wyrzucania przedmiotów jednorazowego użytku.
Worki z PP: nadają się do sterylizacji w autoklawie (do 121°C)
Dostarczane bez stelaża (należy zamawiać osobno).
Worki z PP: nadają się do sterylizacji w autoklawie (do 121°C)
Dostarczane bez stelaża (należy zamawiać osobno).
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 759705 |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 200 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |