Stojak na worki na odpady
Treść:
1
Numer produktu:
7060716
Informacje dot. produktu "Stojak na worki na odpady"
Uwaga:
Nie wrzucać przedmiotów z ostrymi krawędziami, np. igieł itp. do worków z tworzyw sztucznych. Sterylizować parą nieuszczelnione worki.
Ryzyko urazu!
Nie wrzucać przedmiotów z ostrymi krawędziami, np. igieł itp. do worków z tworzyw sztucznych. Sterylizować parą nieuszczelnione worki.
Ryzyko urazu!
- białe
- stalowy drut
- pokrywane żywicą epoksydową
- gumowe nóżki
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Drut |
| Numer artykułu producenta: | 759703 |
| UNSPSC: | 47121700 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 120 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Ø: | 120 mm |