Worki na śmieci, HDPE, niebieskie
Treść:
500
Numer produktu:
7604765
Informacje dot. produktu "Worki na śmieci, HDPE, niebieskie"
| Grubość: | 18 µm |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 1131112 |
| Opakowanie: | 25 x Rolka po 20 |
| Szerokość: | 70 mm |
| UNSPSC: | 47121701 |
| VP: | 25 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 70 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Zawartość VP: | 20 |