Wirówki mikrolitrowe, MiniSpin® i MiniSpin® Plus (General Lab Product)
Treść:
1
Numer produktu:
4660585
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, MiniSpin® i MiniSpin® Plus (General Lab Product)"
Wydajne i przyjazne dla użytkownika mikrowirówki MiniSpin® i MiniSpin® plus są niezwykle kompaktowe i mają niewielkie rozmiary. W zależności od potrzeb można wybrać jeden z dwóch modeli. MiniSpin® plus zapewnia szybkość wymaganą do procesów rozdzielania w biologii molekularnej.
Inne właściwości wirówki MiniSpin®
Wirówki te są uniwersalnymi produktami laboratoryjnymi przeznaczonymi do celów badawczych.
- Wyjątkowo cicha pracadzięki starannie wyważonemu silnikowi
- Bezobsługowy silnik
- Czytelny wyświetlacz cyfrowy
- Minimalne podgrzewanie próbek (po 20 min przy maks. prędkości wzrost temp. próbek o maks. 12°C)
- Osobny przycisk krótkiego wirowania
- Automatyczne otwieranie pokrywy
- Zintegrowany zasilacz
- Pojemność: 12 x 1,5 / 2 mlmikroprobówki
- Możliwość sterylizacji rotora w autoklawie (121°C, 20 min)
- Rozpędzanie/hamowanie poniżej 13 sek (do/od prędkości maks.)
Inne właściwości wirówki MiniSpin®
- W komplecie standardowy rotor z anodyzowanego aluminium
- Minutnik do 30 min.
- W komplecie rotor aluminiowy "Black Line"
- Przełącznik wyświetlania prędk./przysp.
- Minutnik do 99 min.
- Opcja wirowania ciągłego
Wirówki te są uniwersalnymi produktami laboratoryjnymi przeznaczonymi do celów badawczych.
| Ciężar: | 4.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 12 x 1.5/2 ml |
| Głębokość: | 239 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 14100 x g |
| Maks. prędkość: | 14500 1/min |
| Moc znamionowa: | 85 W |
| Numer artykułu producenta: | 5453000015 |
| Prędkość: | 14,500 1/min |
| Szerokość: | 226 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 226 x 239 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |