Wirówki mikrolitrowe, z wytrząsaniem, Multi-spin PCV-6000
Treść:
1
Numer produktu:
9721004
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, z wytrząsaniem, Multi-spin PCV-6000"
Połączenie wirówki z wytrząsarką typu "vortex" do mikroprobówek i pasków PCR 0,2 ml. Możliwość niezależnego stosowania wytrząsania i wirowania lub programowanie sekwencji wirowania i wytrząsania mikroprobówek.
- Trzystopniowa regulacja prędkości wytrząsania ("soft", "medium", "hard")
- Wymienne rotory na probówki 2,0 ml, 1,5 ml, 0,5 ml, 0,2 mloraz do pasków PCR 0,2 ml
- Czas wytrząsania: od 1 do 20 sek
- Dostarczana z dwoma rotorami na prob. 12 x 1,5/2,0 mloraz 12 x 0,5 mli 12 x 0,2 ml
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 235 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2350 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc znamionowa: | 24 W |
| Numer artykułu producenta: | PCV-6000 |
| Prędkość: | 6,000 1/min |
| Szerokość: | 190 mm |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 235 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |