Wirówki mikrolitrowe, z wytrząsaniem, Combispin PCV-2400
Treść:
1
Numer produktu:
9721001
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, z wytrząsaniem, Combispin PCV-2400"
Połączenie wirówki z wytrząsarką typu "vortex" do mikroprobówek i pasków 0,2 ml. Do niezależnego wirowania i wytrząsania lub wytrząsania pojedynczej próbki równocześnie z wirowaniem wielu próbek. Nakładka do wytrząsania wystaje ponad zamkniętą pokrywkę wirówki, przez co umożliwia równoczesne wytrząsanie jednej probówki i wirowanie innych. W aplikacjach wymagających mieszania i zwirowania Combispin może być używnay z bardzo małymi objetościami próbek.
Zakres dostawy: wirówka, dwa rotory: 12 x 1,5/2,0 mloraz 12 x 0,5 ml+ 12 x 0,2 ml
- Wymienne rotory na probówki 2, 1,5, 0,5, 0,2 mloraz do pasków 0,2 ml
- Praca ciągła i krótkie wirowanie
- Inne rotory opcjonalnie: 8 x 1,5/2,0 ml + 8 x 0,5 ml mikroprobóweklub 6 x 1,5/2,0 ml + 2 x 0,2 ml mikroprobóweklub 2 x 8-dołkowe paski 0,2 ml
Zakres dostawy: wirówka, dwa rotory: 12 x 1,5/2,0 mloraz 12 x 0,5 ml+ 12 x 0,2 ml
| Ciężar: | 2.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 235 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. RCF: | 700 x g |
| Maks. prędkość: | 3500 1/min |
| Min. Napięcie: | 120 V·AC |
| Moc znamionowa: | 11 W |
| Numer artykułu producenta: | PCV-2400 |
| Prędkość: | 3,500 1/min |
| Szerokość: | 190 mm |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 235 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V·AC, 50/60 Hz |