Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 3 pro
Treść:
1
Numer produktu:
6263522
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 3 pro"
| Ciężar: | 1.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 8 x 1,5/2 ml lub 16 x 0,2 ml PCR |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 157 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 6263522 |
| Prędkość: | 1,000 ... 6,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1000 1/min |
| Szerokość: | 162 mm |
| Typ: | LLG-uniCFUGE 3 pro |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 162 x 157 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Tak |