Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 5
Treść:
1
Numer produktu:
6263530
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 5"
Kompaktowe wirówki w korzystnej cenie. Bezszczotkowy silnik umożliwia pracę do 15 000 obr./min (15 595 g). Możliwość ustawiania wartości szybkości obrotów (RPM) lub przyspieszenia g (RCF). Tryb krótkiego wirowania pozwala też na wybranie RPM lub RCF. Minutnik od 0 do 999 min. Aluminiowy rotor kątowy z 12 miejscami na probówki 1,5/2,0 ml. Optymalna aerodynamika rotora wydajnie obniża opór podczas wirownia ograniczając ogrzewanie probówek oraz głośność pracy. Duży wyświetlacz LCD (3.9") z intuicyjnym menu. Zabudowany system kontroli niezrównoważenia z automatycznym wyłączaniem wirówki. Silnik: bezszczotkowy, DC. Szerokie stopki z przyssawkami zapewniające stabilność. Wirówki posiadają opcję kontroli z poziomu komputera za pomocą załączonego oprogramowania. Istnieje możliwość zapisania do 99 programów oraz zapisywania danych z wirowania z arkusza Excel.
Do użytku z następującymi probówkami:
12 x 0,2 ml probówek PCR
12 x 0,5 ml probówek wirówkowych
12 x 1,5 ml probówek wirówkowych
12 x 2,0 ml probówek wirówkowych
Zakres dostawy: Wirówka z rotorem (z pokrywą) na 12 probówek 1,5/2,0 ml, zasilacz z kablem USB, 12 szt. adapterów do probówek 0,5 ml, 12 szt. adapterów do probówek 0,2 ml, klucz Allena (imbusowy) z uchwytem T, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi
Opcjonalnie dostępny:
Do użytku z następującymi probówkami:
12 x 0,2 ml probówek PCR
12 x 0,5 ml probówek wirówkowych
12 x 1,5 ml probówek wirówkowych
12 x 2,0 ml probówek wirówkowych
Zakres dostawy: Wirówka z rotorem (z pokrywą) na 12 probówek 1,5/2,0 ml, zasilacz z kablem USB, 12 szt. adapterów do probówek 0,5 ml, 12 szt. adapterów do probówek 0,2 ml, klucz Allena (imbusowy) z uchwytem T, płyta CD z oprogramowaniem, instrukcja obsługi
Opcjonalnie dostępny:
- Rotor na 16 probówek 0,2 mllub 2 paski po 8 probówek PCR (nr kat. 6.263 535)
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 12 x 2 ml PCR |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 230 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 15595 x g |
| Maks. prędkość: | 15000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 6263530 |
| Prędkość: | 500 ... 15,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 500 1/min |
| Szerokość: | 262 mm |
| Typ: | LLG-uniCFUGE 5 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 262 x 230 x 131 mm |
| Wysokość: | 131 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Z timerem: | Tak |