Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 2 i LLG-uniCFUGE 2/5
Treść:
1
Numer produktu:
6263510
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, LLG-uniCFUGE 2 i LLG-uniCFUGE 2/5"
Kompaktowe wirówki w korzystnej cenie z dwoma różnymi rotorami. Prędkość może być ustawiona albo na 4000 albo na 6000 obr./min. Mocny silnik zapewnia szybkie rozpędzenie wirówki. W przypadku podniesienia pokrywy, funkcja quickstop zatrzyma urządzenie automatycznie.
LLG-uniCFUGE2 z Uniwersalnym rotorem na 6 probówek 1,5/2 ml, 6 probówek 0,5 ml lub 2 paski 8 x 0,2 ml (PCR).
LLG-uniCFUGE2/5 z rotorem na 4 probówki 5 ml.
Zakres dostawy: Wirówka, kabel sieciowy
LLG-uniCFUGE2 z Uniwersalnym rotorem na 6 probówek 1,5/2 ml, 6 probówek 0,5 ml lub 2 paski 8 x 0,2 ml (PCR).
LLG-uniCFUGE2/5 z rotorem na 4 probówki 5 ml.
Zakres dostawy: Wirówka, kabel sieciowy
| Ciężar: | 0.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 135 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. RCF: | 2000 x g |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 6263510 |
| Prędkość: | 4,000 ... 6,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 4000 1/min |
| Szerokość: | 147 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 147 x 135 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |