Wiadro z wylewem, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6204844
Informacje dot. produktu "Wiadro z wylewem, LDPE"
- Podzialka co litr, wiadro z wylewem
- Odpowiednie do kontaktu z żywnością
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0090600 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 12 l |
| UNSPSC: | 24112205 |
| Wysokość: | 280 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 300 mm |