Wiadra, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9040006
Informacje dot. produktu "Wiadra, HDPE"
Białe, bez wylewu. Z podziałką co 1 l. Stabilny uchwyt ze wzmocnieniem na środku. Produkt odpowiedni do kontaktu z żywnością wg regulacji EU 10/2011.
Pokrywy wykonane z przezroczystego LDPE należy zamawiać osobno.
Pokrywy wykonane z przezroczystego LDPE należy zamawiać osobno.
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 96093 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 240 mm |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø: | 250 mm |