Wiadro, LDPE, seria 610/615, z wylewką
Treść:
1
Numer produktu:
9040110
Informacje dot. produktu "Wiadro, LDPE, seria 610/615, z wylewką"
- Z podziałką
- Grubościenne
- Bardzo stabilne
- Długa żywotność
- Skala litrowa
- Z powlekanym tworzywem sztucznym stalowym uchwytem do przenoszenia
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000070588 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 300 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø dna: | 193 mm |
| Ø wew. otworu: | 280 mm |