Wiadra, PP, z wylewem
Treść:
1
Numer produktu:
9040022
Informacje dot. produktu "Wiadra, PP, z wylewem"
Półprzezroczyste, z podziałką co 1 l. Ze stabilnym uchwytem i wylewem.
Dobra odporność chemiczna. Bez pokrywy. Odpowiednie do kontaktu z żywnością zgodnie z Dyrektywą EC 10/2011.
Dobra odporność chemiczna. Bez pokrywy. Odpowiednie do kontaktu z żywnością zgodnie z Dyrektywą EC 10/2011.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 96694 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 12 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 330 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 310 mm |