Wiadra, LDPE, seria 610/615, bez wylewki
Treść:
1
Numer produktu:
9040010
Informacje dot. produktu "Wiadra, LDPE, seria 610/615, bez wylewki"
- Z podziałką
- Grubościenne
- Stabilne
- Trwałe
- Podziałka w litrach
- Z powlekanym tworzywem sztucznym stalowym uchwytem
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000070585 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 279 mm |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø dna: | 212 mm |
| Ø wew. otworu: | 253 mm |