Węże, tworzywo silikonowe
Treść:
5
Numer produktu:
4679013
Informacje dot. produktu "Węże, tworzywo silikonowe"
Tworzywo silikonowe. Odpowiednie do celów spożywczych. Twardość w skali Shore: 60 A. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 4 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Guma silikonowa |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3110412 VE=5 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 200 °C |
| Twardość Shore‘a: | 60 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 4 mm |
| Ø zewnętrzna: | 12 mm |