Węże, PVC
Treść:
1
Numer produktu:
9205384
Informacje dot. produktu "Węże, PVC"
Zatwierdzone dyrektywą BGVO 2002/72/EC do 2008/39/EC i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zatwierdzone dyrektywą KTW-C przez GFEA i dopuszczone do kontaktu z zimną wodą. Twardość w skali Shore: 80 A.
| Grubość ścianki: | 2,0 mm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | PVC |
| Min. odporność na temperaturę: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1 030 620 1005 |
| Odporność na temperaturę: | -10 ... 60 °C |
| Twardość Shore‘a: | 80 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 8.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 12.0 mm |
