Węże, tworzywo silikonowe
Treść:
1
Numer produktu:
6051286
Informacje dot. produktu "Węże, tworzywo silikonowe"
Guma silikonowa (VMQ), przezroczysta, o twardości 60 Shore A, odpowiednie do celów spożywczych, odporne na temperatury od -60 do 200°C (krótkotrwale do 260°C), odpowiednie do pomp perystaltycznych. BFR XV, FDA CFR 21 ő 177.2600, EP-Europ. Farmakopea / DAB, biokompatybilność: Cytotoksyczność (USP Klasa 1-6), hemoliza, pirogeniczność, nadwrażliwość, podrażnienia dermatologiczne,implantacja (90 dni) zgodnie z ISO 10993-1. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 2.50 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Guma silikonowa |
| Min. odporność na temperaturę: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3100510 |
| Odporność na temperaturę: | -60 ... 200 °C |
| Twardość Shore‘a: | 60 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 5.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 10.0 mm |