Węże, lateksowe
Treść:
1
Numer produktu:
6053828
Informacje dot. produktu "Węże, lateksowe"
Kauczuk naturalny, lekki, przezroczysty, nadaje się do sterylizacji do 120 °C. Dostarczane w zwoju 10 m.
Aby określić średnicę zewnętrzną, należy dodać grubość ścianki dwa razy do średnicy wewnętrznej (np. 9.205 243: średnica wewnętrzna. 2.00 mm. + grubość ścianki 0,30mm x 2 = średnica zewnętrzna 2,6mm).
Aby określić średnicę zewnętrzną, należy dodać grubość ścianki dwa razy do średnicy wewnętrznej (np. 9.205 243: średnica wewnętrzna. 2.00 mm. + grubość ścianki 0,30mm x 2 = średnica zewnętrzna 2,6mm).
| Grubość ścianki: | 1.5 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
| Numer artykułu producenta: | 3050609 |
| Twardość Shore‘a: | 40 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 6 mm |
| Ø zewnętrzna: | 9 mm |