Węże, Tygon®, ELFL
Treść:
7.5
Numer produktu:
9208444
Informacje dot. produktu "Węże, Tygon®, ELFL"
Tygon® ELFL. Przezroczyste, elastyczne, twardość w skali Shore A 56. Odporność termiczna od -54°C do 74°C. Ich elastyczność zapewnia długą żywotność ("Flex-Life") podczas użytkowania z pompami perystaltycznymi. Odpowiednie do celów spożywczych i farmaceutycznych. Spełniają wymagania FDA, USP klasy VI oraz ISO 10993, wg REACH (bez ftalanów). Odporne na starzenie, nietoksyczne. Odporne na wiele chemikaliów.
| Grubość ścianki: | 3.2 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 74 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -54 °C |
| Numer artykułu producenta: | AVX42029 |
| Odporność na temperaturę: | -54 ... 74 °C |
| Twardość Shore‘a: | 56 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 9.5 mm |
| Ø zewnętrzna: | 15.9 mm |