Węże, Tygon®, 3350
Treść:
15
Numer produktu:
6079778
Informacje dot. produktu "Węże, Tygon®, 3350"
Węże z tworzywa silikonowo-platynowego.Twardość w skali Shore: A 50. Do sterylnych systemów napełniania, analizatorów chemicznych i krwi oraz chromatografii cieczowej. Biokompatybilność dla wrażliwych zastosowań. Zgodne z normą ISO 10993. Spełniają wymagania FDA, USP klasy VI.
- Zakres temperatur -81 do 200°C
- Gładka powierzchnia wewnętrzna
- Wysoka elastyczność
- Odporność na ozon i promieniowanie UV
| Grubość ścianki: | 1.6 mm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | T3302-23 |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 200 °C |
| Twardość Shore‘a: | 50 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 1.6 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.8 mm |