Węże, Tygon®, B-44-4X
Treść:
15
Numer produktu:
6241553
Informacje dot. produktu "Węże, Tygon®, B-44-4X"
Bezbarwne, przezroczyste. Chemicznie odporne na agresywne płyny czyszczące i środki sanityzujące. Odpowiednie do wielu produktów spożywczych i napojów. Nie zawiera BPA ani ftalanów.
| Długość: | 15000 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.8 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 74 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -36 °C |
| Numer artykułu producenta: | AAA00002 |
| Odporność na temperaturę: | -36 ... 74 °C |
| Twardość Shore‘a: | 66 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 1.6 mm |
| Ø zewnętrzna: | 3.2 mm |