Typ NEXXIT 2 Regulacja wys. 450 - 600 mm
Treść:
1
Numer produktu:
6311875
Informacje dot. produktu "Typ NEXXIT 2 Regulacja wys. 450 - 600 mm"
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja (podstawa): | Blokada kółek |
| Maks. Obciążenie: | 120 kg |
| Maks. Wysokość siedziska: | 600 mm |
| Materiał: | Sztuczna skóra |
| Min. Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9033-MG01-3278- |
| Typ: | NEXXIT 2 |
| Wysokość siedziska: | 450 ... 600 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Tak |
| Z podłokietnikami: | Nie |


