Laboratory Chair NEXXIT, Supertec
Treść:
1
Numer produktu:
4680918
Informacje dot. produktu "Laboratory Chair NEXXIT, Supertec"
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/pomarańczowy |
| Konstrukcja (podstawa): | Blokada kółek |
| Maks. Obciążenie: | 120 kg |
| Maks. Wysokość siedziska: | 820 mm |
| Min. Wysokość siedziska: | 570 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9031-SP01-3279-8 |
| Typ: | NEXXIT 3 |
| Wysokość siedziska: | 570 ... 820 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Tak |
| Z podłokietnikami: | Nie |