Typ NEXXIT 2 Regulacja wys. 450 - 600 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4668491
Informacje dot. produktu "Typ NEXXIT 2 Regulacja wys. 450 - 600 mm"
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny/niebieski |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Obciążenie: | 120 kg |
| Maks. Wysokość siedziska: | 600 mm |
| Min. Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9033-6801-3277 |
| Typ: | NEXXIT 2 |
| Wysokość siedziska: | 450 ... 600 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Nie |
| Z podłokietnikami: | Nie |