Torebki jednorazowe, bez zamknięcia LLG, PE
Treść:
100
Numer produktu:
9404152
Informacje dot. produktu "Torebki jednorazowe, bez zamknięcia LLG, PE"
PE. Przezroczyste. Bez zamknięcia.
| Grubość: | 0.05 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 9404152 |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 300 x 500 mm |
| Wysokość: | 500 mm |