Torebki z zamknięciem strunowym, z polem na opis, LLG
Treść:
1000
Numer produktu:
6314357
Informacje dot. produktu "Torebki z zamknięciem strunowym, z polem na opis, LLG"
PE. Przezroczyste. Z zamknięciem strunowym wielokrotnego użytku i białym polem na opis.
| Grubość: | 0.05 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 6314357 |
| Szerokość: | 100 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 100 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |