Torebki z zamknięciem strunowym, LLG
Treść:
100
Numer produktu:
9404166
Informacje dot. produktu "Torebki z zamknięciem strunowym, LLG"
PE. Przezroczyste. Z zamknięciem strunowym wielokrotnego użytku.
| Grubość: | 0.05 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 9404166 |
| Szerokość: | 250 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 250 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |