Termostaty cyrkulacyjne z przezroczystą łaźnią, CORIO™ CD-BT
Treść:
1
Numer produktu:
4657994
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z przezroczystą łaźnią, CORIO™ CD-BT"
CORIO™ CD otwarta przeźroczysta łaźnia z termostatem cyrkulacyjnym dla zastosowań z obiegiem wew. i temperaturami pracy od 20 °C do 100 °C, kompletny zestaw z łaźnią. Nowa seria CORIO™ charakteryzuje się wysoką trwałością i jakościa. Łaźnie wykonane są z przeźroczystego materiału i dostarczane z króćcami do podłączenia pompy.
- Jasny, kontrastowy i czytelny wyświetlacz
- Cicha praca
- Pompy dostosowane do cyrkulacji zew. i wew.
- Połączenie USB
- III klasa bezpieczeństwa dla płynów palnych zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 8.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 5 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał łaźni: | PC |
| Min. Objętość łaźni: | 3.5 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9012305 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 3.5 ... 5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 150 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | 20 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | CD-BT5 |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 150 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 380 x 380 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |