Termostaty cyrkulacyjne z łaźnią ze stali nierdz. CORIO™ CD-B
Treść:
1
Numer produktu:
4657997
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z łaźnią ze stali nierdz. CORIO™ CD-B"
Otwarta łaźnia ze stali nierdzewnej z termostatem cyrkulacyjnym dla zastosowań z obiegiem wew. i temperaturami pracy od 20 °C do 150 °C, kompletny zestaw z łaźnią Nowa seria CORIO™ charakteryzuje się wysoką trwałością i jakością. Łaźnie wykonane są ze stali nierdzewnej dostarczane z króćcami do podłączenia pompy.
- Jasny, kontrastowy i czytelny wyświetlacz
- Cicha praca
- Dostosowane do cyrkulacji zew i wew
- Połączenie USB
- Zintegrowany odpływ (nie dotyczy B5)
- III klasa bezpieczeństwa dla płynów palnych zgodnie z DIN 12876-1
| Ciężar: | 8.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.35 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 15 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 5 l |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 3.5 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9012405 |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 3.5 ... 5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,03 °C |
| Szerokość otworu: | 150 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | 20 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | CD-B5 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 150 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 380 x 410 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 410 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |